


682 ₴
Стіл Skif Outdoor Joint — ультралегкий і компактний розкладний стіл, створений спеціально для тих, хто може створити зону комфорту при відпочинку на природі.
Модель складається з міцного алюмінієвого каркаса і текстильної стільниці, укріпленої алюмінієвими трубками.
Стіл Joint прекрасно підійде для туристів, які подорожують без ваги, оскільки габарити в складеному вигляді дозволяють носити його прикріпленим до рюкзака, а незначна вага не дуже обтяжить плечі мандрівника. Також модель може бути використана в якості додаткових меблів вдома або на дачі.
Для зручності зберігання і транспортування модель комплектується тканинним чохлом.
Стіл має пластикові наконечники на ніжках, які роблять його більш стійким і оснащений двома сітчастими кишенями для зберігання необхідних дрібниць.
Діаметр ніжок - 10 мм.
Площа поверхні стола - 75 х 55 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 100 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 810 мм |