



306 ₴
Подушка Skif Outdoor One-Man — практичний самонадувний дорожній аксесуар, який робить відпочинок під час подорожей, кемпінгу, тривалих поїздок в автомобілі і перельотів комфортним.
Подушка виконана з міцного, стійкого до механічних пошкоджень поліестеру. Одна сторона має велюрову, приємну на дотик текстуру. Наповнювач з поліуретанової піни розподіляє тиск, забезпечуючи максимальний комфорт.
Шви надійно запаяні, що забезпечує абсолютну герметичність і водонепроникність. Не дивлячись на це, пристрій не призначений для використання в якості плавального засобу.
Для приведення подушки в робочий стан не потрібно будь-яких пристосувань. Досить просто розгорнути її, послабити клапан і залишити на пару хвилин, надавши можливість набрати повітря. За необхідності, подушку можна додуть самостійно до бажаного об’єму.
Подушка Skif Outdoor One-Man комплектується чохлом з поліестеру на стяжці для зберігання і транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 335 г |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 45 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Самонадувна | Так |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |