



432 ₴
Сидушка Skif Outdoor Plate — універсальний самонадувний аксесуар для сидіння на жорстких, нерівних і холодних поверхнях. Модель може бути використана як в туристичних умовах, так і в будинку або офісі.
Сидушка виготовлена зі стійкого до механічних пошкоджень поліестеру, що відрізняється простотою в догляді і наповнена м'якою поліуретановою піною. Запаяні шви гарантують герметичність і водонепроникність, однак, не роблять сидушку придатною для плавання.
Для приведення сидушки в робочий стан досить просто розгорнути її, послабити клапан і залишити на пару хвилин, давши можливість набрати повітря самостійно. За необхідності, подушку можна додуть самостійно до бажаного об’єму.
Сидушка Skif Outdoor Plate комплектується чохлом з поліестеру на стяжці для зберігання і транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 175 г |
| Довжина | 40 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 3.8 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 см |