

1 300 ₴
Стілець розкладний Skif Outdoor Catcher — дуже легке і компактне крісло, яке стане незамінним супутником кожного мандрівника і любителя відпочинку на природі.
Модель складається з легкого алюмінієвого каркаса і сидіння з міцного текстилю з сітчастими вставками для вентиляції в жарку пору року. Швидкозбірна конструкція дозволяє в найкоротші терміни зібрати готове крісло.
Модель ідеально підійде для туристів, що віддають перевагу відпочинку без зайвої ваги, оскільки габарити в складеному вигляді дозволяють носити стілець прикріпленим до рюкзака, а незначна вага не обтяжить плечі мандрівника. Також модель може бути використана в якості додаткових меблів вдома або на дачі.
Стілець має пластикові накладки на ніжках, які роблять його більш стійким і оснащений сітчастою кишенею для зберігання необхідних дрібниць.
Для зручності зберігання і транспортування модель комплектується чохлом з текстилю.
Розкладний стілець Skif Outdoor Catcher представлений в трьох розмірах: S, M і L.
Розміри в розкладеному вигляді (ВхШхД) - 81х58х55 см.
Діаметр ніжок - 13 мм.
Глибина - 60 см.
Висота посадки (від підлоги до сидіння) - 30 см.
Розміри посадкового місця - 72 х 59 х 32 см.
Кількість секцій - 11 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.944 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 670 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Помаранчевий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 53 мм |