

3 510 ₴
Каремат Skif Outdoor Dandy — одномісний килимок для денного сну та ночівлі на природі без шкоди комфорту.
Каремат виконаний зі стійкого до механічних пошкоджень поліестеру і наповнений м'якою поліуретановою піною, яка рівномірно розподіляє тиск, забезпечуючи максимальний комфорт, а також гарантує хороший теплоізоляційний ефект.
Модель зручна для домашнього використання як постійне або резервне спальне місце. Каремат Skif Outdoor Dandy скручується та фіксується еластичною стропою для компактного зберігання, а також обладнаний ручкою для транспортування.
| Колір: | Olive |
| Матеріал: | Polyester, PU Foam |
| Розміри, ДхШхВ: | 190х60х3 см |
| Маса, г: | 880 |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 25х26х60 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Вага | 1730 г |
| Довжина | 190 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 70 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 60 см |