





1 280 ₴
Skif Outdoor Light — компактний легкий рюкзак з м'якою спинкою, який чудово підійде для бігу, велоспорту та прогулянок на природу.
Модель виконана з високоміцного та стійкого до стирання матеріалу, завдяки чому рюкзак прослужить не один рік. Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг, сітчасті бічні кишені для пляшки та термоса, а також кишеню з еластичного матеріалу на фронтальній частині. Модель обладнана петлями для кріплення додаткового обладнання.
Рюкзак Light поставляється у кількох кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 23 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 25 см |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спортивний |