



5 810 ₴
Skif Outdoor Morpheus Ultra – дуже теплий туристичний спальник конструкції «кокон» для ночівлі в екстремальних умовах.
Зовнішній шар виконаний із волокна 70D Ripstop Polyester, яке є дуже міцним та стійким до впливу ультрафіолету. Матеріал має водовідштовхувальні та вітронепроникні властивості за рахунок спеціального DWR-покриття. Підкладка виготовлена з м'якого та приємного до тіла, швидковисихаючого матеріалу 70D Polyester.
В якості утеплювача використовуються 2 шари Micro Fiber, щільністю 230 г/м2, який гарантує хорошу термоізоляцію та температуру комфорту -5 °С. Температура екстриму становить -25 °С, а гранична температура комфорту, при якій можна повноцінно спати, не прокидаючись -10 °С.
Спальний мішок Morpheus Ultra обладнаний двосторонньою блискавкою зі спеціальною вставкою, що запобігає закусуванню тканини.
Модель комплектується нейлоновим чохлом із компресійними стропами для зберігання та зручного транспортування.
| Колір: | Olive |
| Матеріал: | Polyester |
| Діапазон температур: | Comfort -5°С / Limit -10°С / Extreme -25°С |
| Тип спального мішка: | Кокон |
| Матеріал наповнювача: | Micro Fiber |
| Розміри, ДхШхВ: | 220х58/85 см |
| Маса, кг: | 2400 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Зима |
| Вага | 2400 г |
| Особливості спальника | Подвійна блискавка, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -25 °С |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 85 см |
| Довжина | 220 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | -5 град. |
| Нижня температура комфорту | -10 град. |
| Кількість шарів | 2 |