









2 460 ₴
Рюкзак Skif Outdoor Adventure — компактний спортивний рюкзак для хайкінгу, велоспорту та прогулянок містом.
Модель виконана з міцного та стійкого до стирання синтетичного матеріалу. Рюкзак Skif Outdoor Adventure оснащений полегшеною системою підвіски, яка використовується в першу чергу для рюкзаків, що використовуються для занять видами спорту, що потребують інтенсивних рухів. Завдяки сталевому каркасу і м'якому ременю на стегнах, основна частина навантаження перерозподіляється на стегна. Особливістю даної системи є спеціальна сітка, яка охоплює каркас, що створює простір між рюкзаком і спиною і таким чином забезпечує максимальну вентиляцію.
Модель обладнана компресійними ременями з боків та плечовими шлейками з м'якими вставками. Рюкзак Adventure має отвір для виведення трубки гідратаційної системи.
Рюкзак має містке основне відділення з відсіком для ноутбука, планшета або книг, додаткове відділення з органайзером усередині та тримачем для ключів, невеликі фронтальні кишені (горизонтальну та вертикальну), а також еластичні бічні кишені для термоса або пляшки з водою. Модель обладнана невеликою кишенею внизу рюкзака, в якому захований водонепроникний чохол.
| Матеріал: | Нейлон |
| Сумки та рюкзаки: | Рюкзаки |
| Розміри, ДхШхВ: | 28х15х50 см |
| Маса, г: | 1160 |
| Об'єм, л: | 40 |
| Стать: | Унісекс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Вага | 1160 г |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 40 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 см |
| Особливості рюкзака | Поясний ремінь, Висновок питної системи, Регульована спина |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |