


3 150 ₴
Буз-бар Prologic Avenger Rod Buzz Bar Kit & Carrycase - набір, який складається з переднього і заднього бузбарів різної довжини і двох-чотирьох телескопічних стійок. Комплект упаковується в компактний чохол з міцного матеріалу. Бузбари і стійки виконані з анодованого алюмінієвого сплаву, що надає виробам достатню міцність і довговічність при невисокій масі. У модельному ряду Avenger Rod Buzz Bar Kit & Carrycase пропонуються варіанти на два вудилища - Avenger 2 Rod Buzz Bar Kit & Carrycase з двома стійками і на три вудилища - Avenger 3 Rod Buzz Bar Kit & Carrycase з чотирма стійками. Комплект можна використовувати, як самостійну станину для кріплення підставок і сигналізаторів, або встановлювати бузбари на род под.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Буз-бар |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна довжина | 36 см |
| Максимальна довжина | 42 см |
| Вага | 0.537 кг |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |