



2 030 ₴
Термос Zojirushi SC-MC - це спеціально розроблена модель з яскравим дизайном дитячого термоса для холодних напоїв. Термос оснащений зручним і надійним знімним ремінцем, а так само спеціальним бейджиком для ідентифікації власника. Завдяки спеціальному покриттю на внутрішніх стінках термоса, напій не контактує з металом. Термопродукція Zojirushi – це найвища якість без компромісів.
| Додаткова інформація: | Внутрішнє покриття Non-Stick Coating проти нальоту та запаху |
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 50 |
| Збереження тепла, З/ч.: | 95-46°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Збереження холоду, З/ч.: | 4-9°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 100x85x200 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 360 |
| Обсяг, мл: | 600 |
| вид термопродукціі: | термос |
| Для кого: | Для дитини |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.6 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Дитячий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |