
1 870 ₴
Харчовий термоконтейнер Zojirushi SW-FCE для ланчу дозволяє зберегти гарячим (або, навпаки, холодним) улюблені страви, які можна брати з собою на роботу, навчання, пікнік і т.п. Металева колба забезпечує чудову термоізоляцію завдяки вакуумному прошарку, товщина якого складає всього 1 міліметр. Використання високоміцної сталі зменшеної товщини робить термос більш легким і компактним в порівнянні з аналогами. У верхній кришці передбачений клапан, який допоможе відкрити контейнер в разі її заклинювання під дією вакууму.
Гарантія: 12 місяців
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | 69 |
| Збереження тепла, С: | 95-68°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 100x100x181 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 390 |
| Обсяг, мл: | 750 |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Об`єм | 750 мл |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип термоса | Харчовий |
| Ручка | Немає |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Тип | Кришка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 390 г |
| Ширина горловини | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 см |