

2 990 ₴
Набір для ланчу ZOJIRUSHI SL-GH з металевою колбою ідеально підходять для поїздок на дачу, виїздів на природу. За легкість і міцність, що поєднуються з чудовим збереженням температури продуктів, які знаходяться всередині, їх з гідністю оцінили любителі активного відпочинку і рибалки. Ці термоси незамінні, якщо ваша професійна діяльність пов'язана з постійними роз'їздами або ви працюєте «в полі», якщо ви дотримуєтеся дієти і і віддаєте перевагу здоровій їжі. Металева колба забезпечує чудову термоізоляцію завдяки вакуумному прошарку, товщина якого складає всього 1 міліметр. Використання високоміцної сталі зменшеної товщини робить термос більш легким і компактним.
У набір входить 3 термоконтейнера:
1. Для супу. Обсяг 280 мл
2. Для другої страви. Обсяг 590 мл
3. Для закуски або салату. Обсяг 400 мл
Внутрішня поверхня контейнерів має антибактеріальне покриття "Ag +", що містить іони срібла, що значно зменшує ймовірність розвитку шкідливих бактерій. Так само, в набір входять палички в спеціальному пеналі, який кріпиться на корпус термоса.
Гарантія: 12 місяців.
| Матеріал: | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Діаметр горловини, мм: | Сто двадцять |
| Збереження тепла, С: | 95-69 ° С / 6 ч (при температурі навколишнього середовища 20 ° С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 150x135x210 мм |
| Об `єм: | 1.27 л (0.59; 0.40; 0.28) |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 1000 |
| Вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.27 л |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Висота | 210 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 135 см |
| Кількість відділень для їжі | 4 |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Тип термоса | Харчовий |
| Ширина | 150 мм |
| Ширина горлечка | 120 мм |