







3 350 ₴
Цей термос для ланчу дозволяє зберегти гарячим (або, навпаки, холодним) ваші улюблені страви. Розроблена компанією Zojirushi кругла термоформа чудово зберігає температуру протягом тривалого часу. Зручна форма дає можливість брати цей термос на пікнік, в дорогу, дітям у школу, в офіс, допоможуть дотримуватися правильного раціону і вживати здорову і свіжу їжу. Металева колба забезпечує відмінну термоізоляцію завдяки вакуумному прошарку, товщина якого складає всього 1 міліметр. Використання високоміцної сталі зменшеної товщини робить термос більш легким і компактним.
В набір входить 4 термоконтейнера:
1) Для супу. Об'єм 280 мл
2) Для другої страви. Об'єм 450 мл
3) Для закуски. Об'єм 300 мл
4) Додатковий контейнер для закуски. Об'єм 200 мл
Так само, в набір входять палички в спеціальному контейнері.
Гарантія: 12 місяців
| Колір: | Темно-сірий |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Збереження тепла, С: | 95-69 ° С / 6 ч (при температурі навколишнього середовища 20 ° С) |
| Розміри, ДхШхВ: | 160x160x240 мм |
| Об `єм: | 1.23 л (0.3; 0.45; 0.28; 0.2) |
| Країна походження: | Японія |
| Маса, г: | 870 |
| вид термопродукціі: | Термос для їжі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Об`єм | 1.23 л |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 870 г |
| Час збереження тепла | 6 час |
| Висота | 240 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 160 см |
| Кількість відділень для їжі | 4 |
| Матеріал колби | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Тип термоса | Харчовий |
| Ширина | 160 мм |
| Ширина горлечка | 120 мм |