



1 620 ₴
Morakniv Eldris – нова компактна і універсальна модель в лінійці туристичних ножів Morakniv Outdoor. Завдяки невеликим габаритним розмірам і малій вазі, ніж Eldris не займе багато місця і може бути розміщений в кишені куртки, штанів, рюкзака або сумки. Клинок довжиною 56 мм виготовлений зі шведської нержавіючої сталі Sandvik 12C27, має «скандинавські спуски», оброблений методами "стоунвош" і сатинування. Виведена кромка на обуху ножа призначена для спрощення висікання іскор з кресала. Рукоять виготовлена з міцних полімерів. Для запобігання ковзання та підвищення комфорту в утриманні, рукоять має прогумоване покриття, а також текстуровану вставку всередині. Отвір у тильній частині рукояті передбачено для кріплення темляка.
Ніж Morakniv Eldris доступний в п'яти варіантах забарвлення руків'я та піхов. В комплекті пластикові піхви.
УВАГА! Для уникнення появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Тим не менш, поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком чи гарантійним випадком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага ножа | 80 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина ножа | 143 мм |
| Довжина рукоятки | 84 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 12C27 |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Червоний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 59 мм |
| Товщина леза | 2 мм |