









964 ₴
Сумка Avid Carp Compound Bucket & Pouch Caddy застосовується для зручного перенесення прямокутного відра, яке використовується в короповій риболовлі для зберігання бойлів або прикормки. Вона розрахована на відра 10 або 17 літрів, а також дозволяє переносити підсумки із серії Compound Pouch. Таким чином рибалка може мати пристойну порцію наживки або прикормки, а також різні снасті та аксесуари, які будуть знаходитися під рукою.
Сумка виготовлена з високоміцного поліестеру, здатного гідно витримувати тривалу експлуатацію. Вона оснащена широким ременем з м'якою накладкою для зручного перенесення на плечі.
Сумка Avid Carp Compound Bucket & Pouch Caddy – цікаве рішення для мобільних рибалок, які у пошуках уловистої точки часто змінюють місце лову.
| Додаткова інформація: | Для відра на 10 или 17 літрів |
| Використовувані матеріали: | Поліестер |
| Сумки та рюкзаки: | Сумки для спорядження |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |