



6 230 ₴
Род-под Prologic Tube 3 Rod Pod - це стійка підставка для вудлищ, яка стане надійною базою для риболовлі в різних ситуаціях. Виготовляється з легкого та міцного сплаву, що робить конструкцію дуже міцною та надійною. Він повністю регулюється як за висотою, так і за довжиною і має вбудований спиртовий рівень, тому можна бути впевненим, що вудилища завжди знаходяться на одному рівні. Вся конструкція поставляється в захисному чохлі з ручкою для перенесення, що дозволяє легко та безпечно транспортувати його до місця лову.
| Розміри, ДхШхВ: | 107-175x40-45x60-80cm |
| Країна походження: | Данія |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 105cm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 80 см |
| Максимальна довжина | 175 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки, Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 45 см |