


1 620 ₴
Сумка Brain для садка - необхідний аксесуар для любителів лову мирної риби. Під час зборів додому після риболовлі, завжди виникає питання куди помістити мокрий садок, щоб не намочити і не вимазати в риб'ячий слиз своє рибальське спорядження. Сумка для садка Brain допоможе вирішити цю проблему, так як вона має габарити, що дозволяють вмістити більшість моделей садків, а її матеріал абсолютно водонепроникний. Для того щоб домогтися герметичності конструкції, всі шви мають паяну конструкцію. Верхня кришка закривається на потужну подвійну блискавку. Для перенесення передбачені ручки, а також регульований ремінь через плече. Крім садка, в сумку Brain можна також помістити голову для підсаки, яка після риболовлі також може бути мокрою.
| Об'єм, л: | 66 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ЕВА |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 20 см |