
279 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Компактний і легкий виріб, який можна без проблем носити в кишені. Оригінальний дизайн; тримати точило можна за дві зручні прогумовані рукоятки. Два V-подібних точильних елемента - керамічний і з карбіду вольфраму.
| Матеріал (точила): | карбід, кераміка |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Портативне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 7,5х6 см |
| Країна походження: | Китай |
| Маса: | 58 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 58 г |
| Довжина | 75 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |