

2 430 ₴
Продукція Risam відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Електричні точила Risam RE001 і RE002 можна використовувати для заточування різальної кромки як сталевих, так і керамічних клинків кухонних ножів.
Модель RE002 має два слоти – один для заточування, другий для шліфування.
| Додаткова інформація: | Для кухонних ножів |
| Комплектація: | Захисна кришка (2), Зар,прист, (1) |
| Зернистість: | Грубозерниста, дрібнозерниста |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Електроточило |
| Розміри, ДхШхВ: | 23,8х6,9х6,7 см |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка електрична |
| Колір | Білий |
| Ширина | 69 мм |