

1 120 ₴
Продукція Risam відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Двосторонній водний камінь Risam RW002 на нековзній підкладці призначений для заточування і правки різальної кромки ножів.
Матеріал робочої поверхні: корунд. Зернистість: 1000/6000 гріт.
Ніколи не використовуйте водний точильний камінь, попередньо не змочивши його водою!
| Матеріал (точила): | Корунд |
| Зернистість: | 1000/6000 |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Настільне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 180х60х28 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |