






2 450 ₴
Savage Gear Lure Specialist це серія високотехнологічних спеціалізованих сумок, рюкзаків, кейсів і чохлів, використовуваних на рибалці. Всі вироби ретельно конструюються з урахуванням досвіду отриманого в багаторічній практиці лову хижої риби і відповідно до вимог та побажань цінителів продукції Savage Gear.
Savage Gear Lure Specialist Sling Bag - дуже зручна і практична сумка на плече, яка призначена в основному для спінінгістів. Конструкція найбільш оптимальна для пішої риболовлі. Зовнішнє відділення з відкидною системою оснащено однією поліпропіленовою коробкою для приманок та інших дрібниць, також у ньому знаходиться плоска прозора кишеня на блискавці. Друге відділення на блискавці може вмістити інші необхідні на риболовлі речі. Спеціальне кріплення для спінінга на сумці спрощує маніпуляції з приманками та оснастками. Для зручного розміщення під рукою передбачено кріплення для плоскогубців. 2 D-подібні пластикові кільця призначені для утановки ретріверів, на які кріпляться інструменти. Регульований наплічний ремінь з м'якою накладкою дозволяє зручно розмістити і зафіксувати сумку на тілі користувача. Savage Gear Lure Specialist Sling Bag – чудовий вибір для екіпірування берегового рибалки.
| Додаткова інформація: | 1 платикова коробка і 10 зіп пакетів в компекті |
| Використовувані матеріали: | Поліестер, Поліпропілен |
| Сумки та рюкзаки: | Сумки для спорядження |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 20x31x15 см |
| Країна походження: | Данія |
| Об'єм, л: | 8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 31 см |