

3 600 ₴
Savage Gear System Box Bag - це серія високотехнологічних спеціалізованих сумок, використовуваних на спінінговій риболовлі. Всі вироби ретельно конструюються з урахуванням досвіду отриманого в багаторічній практиці лову хижої риби і відповідно до вимог та побажань цінителів продукції Savage Gear. Зовнішньою тканиною виробів служить високоміцний водовідштовхувальний матеріал 600D. Всі моделі комплектуються коробками для приманок і витратних матеріалів, які мають кришки на шарнірах з надійними застібками та наборами знімних перегородок-роздільників внутрішнього простору. Перенесення сумки можливе за допомогою регульованого наплічного ременя з м'якими накладками. Кишені та відділення виробу закриваються на зручні якісні блискавки.
Сумка Savage Gear System Box Bag випускається в декількох розмірах, щоб задовольнити потреби спінінгіста як з ультралайтовою снастю, так і з потужною, розрахованою на лов крупними приманками.
Сумка Savage Gear System Box Bag M комплектується трьома коробками.
| Додаткова інформація: | 3 коробки |
| Використовувані матеріали: | Поліестер |
| Сумки та рюкзаки: | Сумки для спорядження |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 20x40x29cm |
| Країна походження: | Данія |
| Об'єм, л: | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 40 см |