
252 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Повідці Savage Gear Regenerator Pike Trace використовуються при ловлі зубастих хижаків для запобігання перекушування волосіні. Область застосування цих виробів - ловля на воблери, блешні або м'які силіконові приманки. У наших регіонах повідці рекомендується використовувати при високій ймовірності клювання щуки. Вироби виробляються з міцного суцільного полімеру методом екструзії, який має прозору структуру. З одного боку розташовується глуха петля, з іншого - суцільна петля з вертлюгом, до якого може бути прив'язана основна волосінь або шнур. Savage Regenerator Pike Trace поставляється в упаковках по 3 штуки, залежно від моделі вони мають різну довжину, перетин і навантаження на розрив.
- міцна полімерна мононитка;
- завдяки своїй прозорості, менше помітний у воді;
- монтаж кріпиться через обтискні трубки;
- карабін на суцільній петлі з одного боку і петля з іншого;
- кілька моделей з різною довжиною, перетином і розривним навантаженням.
| Довжина загальна, мм: | 600 |
| Матеріал: | Полімер |
| Діаметр, мм: | 1.0mm |
| Розривне навантаження, кг: | 25 |
| Країна виробник: | Китай |
| Оснащений вертлюжком: | Так |
| Вид оснащення: | Повідець |
| Кількість в упаковці, шт: | 3 |
| Країна походження: | Данія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 1 мм |
| Кількість в наборі | 3 |
| Розривне навантаження | 25 кг |
| Тип | Повідець |