
821 ₴
Сумка Maver MV-R EVA - серія високоякісних кейсів і сумок для зберігання і транспортуваня рибальського спорядження, насадок і приманок. Вироби виробляються з високоякісного матеріалу EVA і ПВХ. Більш сучасний матеріал на 30% міцніше свого попередника і в поєднанні з технологією ультразвукового зварювання забезпечує виробам неперевершену надійність і довговічність. Міцні блискавки, на які закривається кришка, щільно закривають сумку і здатні прослужити протягом багатьох сезонів.
| Використовувані матеріали: | EVA, ПВХ |
| Країна виробник: | Італія, Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 15x24x24 см |
| Країна походження: | Італія |
| Об'єм, л: | 8.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maver |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 24 см |