



674 ₴
Гаманець для приманок Savage Gear Flip Wallet Rig and Lure Holds застосовується для зберігання пілкерів та вузьких блешень довжиною до 13 см. Він оснащений 14-ма еластичними кишенями для приманок і 8-ма прозорими пакетами із застібками для готового оснащення. У комплект також входить захист для трійників (8 штук під #8-5), який запобігатиме заплутуванню та застряванню гачків. Гаманець виконаний з надійної та практичної тканини щільністю 600D та оснащений застібкою-липучкою для швидкого доступу до приманок. Його невеликі розміри дозволяють зберігати всі необхідні блешні в кишені куртки, щоб їх завжди мати під рукою.
| Додаткова інформація: | 13 кишень для приманок и 8 Ziplock пакетів |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 14х14 см |
| Країна походження: | Данія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 14 мм |