


2 160 ₴
Tomahawks – серія реплік індіанських і трапперських томагавків. Відрізняються розмірами і формою.
Сталь леза: 1055 Carbon Steel з антикорозійним покриттям. Руків'я: американське гікорі і поліпропілен.
| Довжина загальна, мм: | 482 |
| Комплектація: | гвинт (1) |
| Ножни: | Відсутні |
| Упаковка: | Відсутня |
| Твердість сталі, HRC: | 60-64 |
| Країна виробник: | Тайвань |
| Довжина леза, мм: | 89 |
| Країна походження: | США |
| Обробка клинка/Покриття: | вороніння |
| Маса, г: | 578 |
| Марка сталі/Матеріал клинка: | вуглецева 1055 |
| Матеріал накладки/рукояті: | дерево |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.578 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина держака | 482 мм |
| Довжина леза | 89 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Туристичний |