

2 750 ₴
Morakniv Outdoor Axe - невелика туристична сокира. Матеріал сокири – сталь з присадками бору, що підвищує його зносостійкість. Зовні покритий чорною епоксидною емаллю. Сокира має особливо міцне топорище із пластика та захисний чохол.
| Довжина загальна, мм: | 320 |
| Комплектація: | Піхви (2) |
| Довжина клинка, мм: | 115 |
| Ножни: | Шкіра |
| Упаковка: | Коробка |
| Товщина клинка, мм: | 6 |
| Країна виробник: | Швеція |
| Вид ножа: | НІЖ ГОСПОБ |
| Країна походження: | Швеція |
| Обробка клинка/Покриття: | вороніння |
| Маса, г: | 500 |
| Марка сталі/Матеріал клинка: | Boron steel |
| Матеріал накладки/рукояті: | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина держака | 320 мм |
| Довжина леза | 115 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Туристичний |
| Колір | Помаранчевий |