








2 440 ₴
Компанія Snugpak рекомендує спальний мішок Nautilus для туристів-новачків. Простий у використанні спальник підійде для недосвідчених користувачів. Виріб стане оптимальним рішенням у теплий сезон. Для спільного відпочинку в наметі спальний мішок легко перетворюється на затишну ковдру.
Snugpak Nautilus є полегшеною версією спального мішка Navigator. М'яка та тепла підкладка Supersoft та інші матеріали, з яких пошиті вироби лінійки Basecamp, відповідають високим стандартам компанії Snugpak.
Особливості спальника Snugpak Nautilus:
- важить лише 1,4 кг;
- перетворюється на теплу ковдру для двох;
- капюшон забезпечений стяжкою;
- легко пакується в зручний чохол.
| Додаткова інформація: | Застібка-блискавка праворуч |
| Матеріал: | 190T Polyester |
| Діапазон температур: | Від -2°С до +3°С |
| Тип спального мішка: | Ковдра |
| Матеріал наповнювача: | Hollow fiber |
| Розміри, ДхШхВ: | 220х80 см |
| Країна походження: | Англія |
| Маса, кг: | 1,4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 1400 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Спальник-ковдра |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма спальника | Ковдра |
| Колір | Оливковий |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 3 град. |
| Нижня температура комфорту | -2 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Наповнювач | Холлофайбер |