








4 880 ₴
Спальний мішок Sleeper Expedition розрахований на екстремальні температури зі всієї лінійки Basecamp. Високоякісний наповнювач із силіконізованого холлофайбера, водонепроникна тканина зовні та м'яка, приємна на дотик підкладка Supersoft дозволяють почуватися комфортно при температурі -17°C.
- Діапазон температур: комфорт -12°C, екстрим -17°C;
- Поліпшена утяжка каптура;
- Розмір у чохлі 33 x 28 см.
| Матеріал: | 190T Polyester |
| Діапазон температур: | Комфорт -12°С, екстрім -17°С. |
| Тип спального мішка: | Кокон |
| Матеріал наповнювача: | Hollow fiber |
| Розміри, ДхШхВ: | 220 см х 80 см |
| Країна походження: | Англія |
| Маса, кг: | 2,6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 2600 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -17 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Оливковий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |