








3 020 ₴
Snugpak The Sleeping Bag — високоякісний спальний мішок типу «кокон», розроблений для відпочинку на природі за низьких температур. Температура комфорту даної моделі -2°C / -7°C.
Модель виконана з міцного, дихаючого поліестеру щільністю 190T за технологією Aqualight Fabric, яка забезпечує надійний захист від вологи. В якості наповнювача використовується інноваційний синтетичний матеріал ISOFIBRE. Спальник має двосторонню блискавку з лівої сторони і регульований капюшон. Модель комплектується чохлом з компресійними стропами.
| Матеріал: | 190T Polyester |
| Діапазон температур: | Comfort -2°С/ Extreme -7°С |
| Тип спального мішка: | Кокон |
| Розміри, ДхШхВ: | 220х80 см |
| Країна походження: | Англія |
| Маса, кг: | 1650 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 1650 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості спальника | Подвійна блискавка |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -7 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Оливковий |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | -2 град. |
| Нижня температура комфорту | -7 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 80 см |