



994 ₴
Сумка Shimano Sync Lead & Bits Bag відноситься до серії коропових аксесуарів виробника, що випускаються під торговою маркою Tribal Sync Gear. Вона призначена для перенесення коропових грузил, оснастки та аксесуарів, використовуваних на риболовлі. Внутрішній простір сумки складається з двох м'яких відсіків, кожний з яких закривається блискавкою. Вони захистять грузила від пошкодження один про одного і дозволять зберегти їх зовнішнє покриття. На кришці розташовані кілька плоских відсіків Сумка виконана з довговічних синтетичних матеріалів і оснащена надійними блискавками, які не підведуть під час користування. Для перенесення в верхній частині і на бічній панелі є плоскі ручки.
| Додаткова інформація: | Два внутрішніх відсіку на блискавці |
| Використовувані матеріали: | Поліестер |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 270х125х100 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Об'єм, л: | 3.3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 12.5 см |