




230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Eva Box від компанії Brain - це універсальний аксесуар, який використовується у короповій, фідерній та поплавцевій риболовлі. Матеріал EVA надійно захищає вміст від вологи. Він абсолютно безпечний хімічно і не вступає в реакцію з іншими матеріалами та речовинами. Eva Box ідеально підходить для транспортування рибольських снастей, зберігання різних насадок і наживок або навіть, як ємність для перевірки монтажів під час коропового лову.
Модельний ряд складається з 5 варіантів різних розмірів. Габарити усіх варіантів співвідносяться таким чином, що при транспортуванні вони складаються одна в одну, що значно зменшує загальний обсяг багажу.
Ємність Brain EVA Box 130х90х75mm – найменша у модельному ряду. ЇЇ зручно використовувати для зберігання наживок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7.5 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 9 мм |