




2 660 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Електричні точила Risam RE004 можна використовувати для заточування різальної крайки як сталевих, так і керамічних клинків кухонних ножів. Триступенева конструкція підходить для грубого заточування, тонкого заточування і полірування.
Є збирач стружки для швидкого і легкого очищення ножа після заточування.
| Матеріал (точила): | Алмазний |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Електроточило |
| Розміри, ДхШхВ: | 288х92х92 мм |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка електрична |
| Ширина | 92 мм |