


500 ₴
Продукція Risam Sharpeners вирізняється доступними цінами та гарною якістю матеріалів, що використовуються у виробництві. Risam Sharpeners пропонує покупцеві широкий вибір:
- Компактних електроточилок і портативних точилок для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівності різальної крайки.
- Легких портативних точилок для виправлення й заточування різальної крайки ножа в польових умовах.
Настільне точило для ножів і ножиць. Кут заточування можна змінювати за допомогою спеціального барабанчика. Для зручності на одній із поверхонь точила вказані рекомендовані кути для різних типів ножів.
| Матеріал (точила): | Карбід, кераміка |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Настільне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 26 х 4,5 х 7 см |
| Країна походження: | Китай |
| Маса: | 200 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |