
352 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Портативна точилка Risam RO002 – компактний і легкий інструмент для правки і заточування різальної кромки ножів в польових умовах.
Два V-подібні слоти дозволяють заточувати ножі будь-якого розміру і з різною мірою затуплення. Перший, крупнозернистий, призначений для базового заточування кромки, другий, дрібнозернистий – дозволяє здійснити остаточне доведення.
| Додаткова інформація: | Алюмінієвий корпус |
| Комплектація: | Ланцюжок (1) |
| Матеріал (точила): | Карбід / кераміка |
| Зернистість: | дрібнозерниста |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Портативне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 7,5x0,6x2,5 см |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |