


914 ₴
Чохол для термоса Zojirushi MC-AA призначений для захисту зовнішніх стінок посудини від подряпин та пошкоджень під час транспортування. Передбачено багатофункціональну ручку, завдяки якій дуже зручно переносити термос. З боків пришиті петлі, які дозволяють змінювати положення ручки. Футляр виконаний з міцного неопрену, який стійкий до механічних впливів, погодних умов, завдяки щільності матеріалу він добре тримує форму. Ще однією особливістю аксесуару є те, що він сприяє збереженню температури напою всередині термоса. Щільна структура дна забезпечує високу стійкість на горизонтальних поверхнях.
Особливості чохла для термоса Zojirushi MC-AA:
- захист термосу від пошкоджень;
- матеріал еластичний неопрен;
- 3 способи кріплення ручки;
- стійке дно;
- made in Vietnam.
| Додаткова інформація: Підходить для термосів: 7х7х22.5 см Матеріал: Неопрен Країна походження: Японія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Об`єм | 0.48 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |