


3 140 ₴
Рюкзак Savage Gear Aw Sling Rucksack є компактною і ергономічною сумкою, яку надягають через плече. Аксесуар розроблений для любителів ходової риболовлі – переважно нахлистовиків та спінінгістів. Щільний водонепроникний матеріал забезпечує збереження речей у будь-яких погодних умовах. Основний ремінь має зручне регулювання довжини та оснащений надійним фастексом. Регульований нагрудний ремінь забезпечує додаткову фіксацію рюкзака при ходьбі. На зовнішньому боці сумки є кріплення для вудлища або підсаки. Два D-подібні пластикові кільця служать для кріплення ретріварів та інших аксесуарів. Рюкзак Savage Gear Aw Sling Rucksack – чудове рішення для захоплених рибалок-береговиків.
| Додаткова інформація: | дизайн sling bag |
| Матеріал: | Поліестер |
| Сумки та рюкзаки: | Рюкзаки |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 39x25x13cm |
| Країна походження: | Данія |
| Об'єм, л: | 13 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |