


2 460 ₴
Snugpak Jungle – це надлегка, утеплена ковдра для кемпінгу та туризму від відомого британського бренду Snugpak. Дана ковдра виготовлена з використанням утеплювача Travelsoft Insulation, який забезпечує ефективне збереження тепла, має надлегку вагу та чудову здатність до стиснення. Крім цього, утеплювач Travelsoft Insulation гріє навіть у вологому стані.
Підкладка ковдри Snugpak Jungle виготовлена зі 100% поліестеру, який має спеціальну антибактеріальну обробку Paratex Antibacterial. Ця технологія обробки перешкоджає розмноженню бактерій, що своєю чергою призводить до зменшення неприємних запахів та необхідності регулярного прання ковдри. До того ж підкладка має високу вологовідштовхувальну та повітропроникну властивості.
Зовнішня сторона ковдри зроблена зі 100% поліестеру за технологією Micro Diamond. Дана технологія забезпечує водовідштовхувальні властивості, а плетіння та блиск нитки надають ковдрі Snugpak Jungle унікального вигляду.
Ковдра Snugpak Jungle комплектується компресійним мішком, завдяки якому її можна стиснути до невеликих розмірів та розмістити в будь-якому рюкзаку.
| Матеріал наповнювача: | Travelsoft |
| Розміри, ДхШхВ: | 193x163 см |
| Країна походження: | Великобританія |
| Маса, кг: | 0,7 |
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 15x15 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Довжина | 193 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Ширина | 163 мм |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення |
| Наповнювач | Синтетичне волокно |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал верху | Полиэстер |