

541 ₴
Коробка магнітна Stonfo Super Magnetic Box призначена для зберігання і транспортування рибальських гачків. Дана модель має 14 відділень різного розміру, які дозволяють розташовувати велику кількість гачків, як найменших, так і більших. Магнітне дно коробки не дозволяє гачкам бовтатися під час транспортування, пошкоджуючи заточку, і не дасть їм розсипатися під час відкривання кришки. У комплекті з коробкою передбачена невелика пластикова ручка, за допомогою якої зручно перемістити необхідний гачок на скіс осередку і взяти його магнітом, розташованим на одному з кінців інструменту. Коробка Stonfo Super Magnetic Box виконана з міцного протиударного пластика, який здатний прослужити багато років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stonfo |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість осередків | 14 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.4 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 10 см |