

567 ₴
Skif Outdoor Loner Set — туристичний комплект посуду для приготування обіду на природі на 1-2 особи. Завдяки невеликій вазі та компактним габаритам він буде корисним у поході та просто на пікніку.Набір виконаний із харчової нержавіючої сталі, яка не вступає в реакцію з рідинами та не зберігає запахів після використання.Набір посуду для приготування їжі Skif Outdoor Loner Set складається з:- Каструлі зі складаними ручками об'ємом 1 л і кришкою зі складаними ручками, яка може бути використана як сковорідка;- Каструлі зі складаними ручками об'ємом 0.8 л та кришкою, яка може бути використана як тарілка.Skif Outdoor Loner Set комплектується тканинним чохлом для зручності зберігання та транспортування.
| Матеріал: | Нержавіюча сталь |
| Тип кухонного начиння: | Набір посуду |
| Кількість персон: | 1-2 |
| Розміри, ДхШхВ: | 15х5.5 см |
| Маса, г: | 450 |
| Об'єм, л: | 1, 0.8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість предметів у наборі | 2 |
| Кришка | є |
| Оптимально для кількості людей | 2 чол. |
| Ручки | Є |
| Тип | Набір каструль |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 55 мм |