

825 ₴
Ємність RidgeMonkey Modular Hookbait Pots – набір банок для дипування насадок. Кожна з 4-х модульних ємностей складається із зовнішньої циліндричної баночки з герметичною кришкою і внутрішньої перфорованої знімної пластикової вставки. Перед риболовлею насадки поміщаються у зібрані ємності, які заповнюються дипом і герметично закриваються кришкою. У такому положенні насадки просочуються рідиною, яка не проливається при транспортуванні. На риболовлі для зручності витягання насадки внутрішня вставка виймається за допомогою спеціальної ручки, а зайва рідина стікає через отвори назад у зовнішню ємність. Таким чином, рибалка не бруднить руки та економить дорогі діпи, атрактанти та інші речовини. Набір RidgeMonkey Modular Hookbait Pots поставляється в зручному чохлі з міцного поліестеру, що застібається на блискавку.
| Комплектація: | 4 ємності з кришками, 4 сітчастих вставки, кейс для транспортування |
| Розміри, ДхШхВ: | 85x85x240 мм |
| Країна походження: | Великобританія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Кількість контейнерів | 4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 8.5 мм |
| Ширина | 8.5 мм |