


2 380 ₴
Чайник RidgeMonkey Square Kettle – новий погляд на традиційний посуд, який використовується для приготування їжі на відкритому повітрі. Завдяки своїй квадратній формі та складаним ручкам, його зручно упаковувати для транспортування і він не займатиме багато місця. Широка основа сприяє швидкому закипанню води, внаслідок чого вдасться заощадити паливо в портативному пальнику. Корпус чайника виготовлений з анодованого алюмінію - легкого та міцного металу, який не окислюватиметься у процесі використання. Завдяки термостійким накладкам на ручках його зручно брати навіть незахищеною рукою, оскільки вони в процесі закипання води не нагріваються.
Чайник RidgeMonkey Square Kettle випускається об'ємом 0.5, 1.1 та 2.0 літра, що допоможе зробити оптимальний вибір залежно від компанії, на яку готується обід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Анодований алюміній |
| Носик | Є |
| Об`єм | 2 л |
| Оптимально для кількості осіб | 5 чол. |
| Складна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |