
2 320 ₴
Tackle Organizer – зручна коробка «матрьошка», яка дозволяє систематизувати і розкласти «по поличках» усі необхідні витратні матеріали для вдалої коропової сесії. Посилені засувки.
- в комплекті «S» поставляється з 4-ма невеликими коробками;
- в комплекті «XL» 4 невеликих коробки та дві повідочниці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контейнерів | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 36.5 см |
| Ширина | 29 см |