


979 ₴
Сумка для буз-бару Prologic Avenger Padded Buzz Bar Bag дозволяє зберігати і транспортувати коропові буз-бари без ризику їх пошкодження або отримання травм. Стінки сумки мають м'яке набивання для захисту від ударів. Усередині є м'яка перегородка, яка розділяє буз-бари і не дозволяє тертися їм один про одного при перенесенні. Зовнішньою тканиною служить міцний водостійкий 600D Rip-stop. Сумка закривається на надійну блискавку HD Zippers & Hi-Viz pullers.
| Використовувані матеріали: | Поліестер |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 45х20х10 см |
| Країна походження: | Данія |
| Об'єм, л: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 20 см |