



1 910 ₴
Газовий обігрівач Specialist BDN-100 працює від 220 грамового цангового балона, не входить до комплекту постачання. Цей аксесуар сподобається мисливцям, рибакам і любителям активного виду відпочинку на природі. Керамічна пластина ефективно нагрівається та підтримує тепло. Передбачений п'єзопідпал та регулювання потужності. Виробник заявляє, що обігрівач працює на 220 г газовому балоні до 3 годин.
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Тип з'єднання балона: | Цанговий |
| Розміри, ДхШхВ: | 305х215х310 мм |
| Витрата палива, г / год: | 75 |
| Маса, г: | 3000 |
| П'єзоелемент: | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Час роботи | 3 годин |
| Тип | Газовий обігрівач |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 30.5 см |
| Ширина | 21.5 см |