


475 ₴
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
- Компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів.
- Класичних мусатів для виправлення нерівномірності різальної кромки.
- Легких портативних точил для правки і заточування різальної кромки ножа в польових умовах.
Продукція Risam Kitchen відрізняється доступними цінами і непоганою якістю матеріалів, використовуваних у виробництві. Risam Kitchen пропонує споживачу широкий вибір:
· компактних електро-точил і портативних точил для кухонних ножів,
· класичних мусатов для виправлення нерівномірності ріжучої кромки,
· легких портативних точил для правки і заточування ріжучої кромки ножа в польових умовах.
Точильне пристосування Risam RM009 призначений для заточування та шліфування ріжучої кромки кухонних ножів.
Два V-образних слоти дозволяють заточувати ножі будь-якого розміру і з різною мірою затуплення. Перший, крупнозернистий, призначений для базового заточування кромки, другий, дрібнозернистий – дозволяє здійснити остаточну доведення.
Рекомендації: починайте роботу з грубозернистого абразиву, потім переходите на більш м'який абразив з кераміки.
| Додаткова інформація: | Підходить для ножів з серрейторним клинком |
| Матеріал (точила): | Карбід / кераміка |
| Країна виробник: | Китай |
| Конструкція точила: | Настільне точило |
| Розміри, ДхШхВ: | 12,2x4,2x11 см |
| Країна походження: | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Risam |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 42 мм |