

4 680 ₴
Спальний мішок Sleeper Extreme з лінійки Basecamp – це утеплена версія моделі Sleeper Lite. Міцний та надійний спальник з м'якою підкладкою для екстремально холодних ночей.
Особливості спальника Sleeper Extreme:
- вага 2,1 кг;
- діапазон температур: комфорт -7°C, екстрим -12°C.
| Колір: | Чорний, black |
| Матеріал: | 190T Polyester |
| Діапазон температур: | Комфорт -7°С, екстрім -12°С. |
| Тип спального мішка: | Кокон |
| Матеріал наповнювача: | Hollow fiber |
| Розміри, ДхШхВ: | 220х80 см |
| Країна походження: | Англія |
| Маса, кг: | 2,1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 2100 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -12 °С |
| Форма спальника | Кокон |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал спальника | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Температурний режим | |
| Нижня температура комфорту | -7 град. |