

1 590 ₴
Чохол для вудилища Sensas London XL – це високоякісний футляр від всесвітньо відомого французького бренду для зберігання поплавцевих вудилищ. Виготовлений він із водонепроникного та міцного матеріалу стійкого до пошкоджень. Для більшого захисту вудилищ є жорсткі тубуси усередині. Основне відділення підійде для зберігання вудок, ручок підсак або запасних китів для штекерних вудилищ. Також є невелика бічна кишеня, призначена для зберігання підставок, кілочків та іншого приладдя. Закриваються кишені липучками та надійними блискавками на замках. Для зручності транспортування в чохлі передбачено широкий ремінь з м'якою накладкою для плеча.
| Розміри, ДхШхВ: | 205х26х18 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sensas |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 18 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 26 см |