
1 810 ₴
Чохол для вудилища Sensas Team XL – це високоякісний футляр від всесвітньо відомого французького бренду для зберігання вудилищ. Виготовлений він із водонепроникного та міцного матеріалу стійкого до пошкоджень. Основне відділення підійде для зберігання вудок, ручок підсак або парасольок. Також є бічна кишеня, призначена для зберігання стійок, кілочків та іншого приладдя. Закриваються кишені липучками та надійними блискавками на замках. Для зручності транспортування в чохлі передбачено широкий ремінь з м'якою накладкою для плеча.
| Розміри, ДхШхВ: | 205х27х16 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sensas |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 16 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 27 см |