

594 ₴
Savage Gear PP Ziplock Bags - зіп-пакети для м'яких приманок. Використовуваний при виготовленні пакетів поліпропілен дозволяє зберігати в них м'які силіконові приманки і уникати сплутування їх оснасток, а також переходу фарби з однієї приманки на іншу. Savage Gear PP Ziplock Bags оснащений спеціальним замком, що дозволяє легко закривати і відривати його, а завдяки своїй прозорості сприяє вільному огляду вмісту пакета. Кілька моделей з різними розмірами дозволяють оптимально підбирати упаковку для приманок різних габаритів.
| Додаткова інформація: | одна сторона прозора |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 36x20cm |
| Країна походження: | Данія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Savage Gear |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 20 мм |